WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

Statyw Slide Kamera HST-2 920 z gniazdem mocowania 75 mm

Statyw Slide Kamera HST-2 920 z gniazdem mocowania 75 mm

Producent: SLIDEKAMERA Kod towaru: 04191
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie
Maksymalna wysokość: 1790 mm
Minimalna wysokość: 920 mm
Waga: 11.5
Udzwig: do 80 kg
Głowica bąbelkowa i aluminiowe gniazdo 75 mm
Rozpórka środkowa przesuwna

Niezwykle szybki, stabilny, wytrzymały i niezawodny statyw  Slide Kamera HST-2 jest idealnym wyborem do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja pozwala na stabilne zamocowanie kranów kamerowych, sliderów, głowic wideo oraz innych urządzeń. Wszytkie elementy statywu zostały wykonane z niezwykła precyzją w celu zapewnienia jak najwyższej jakości. 

WYMIENNE GNIAZDA HCZ

Statyw wyposażony został w głowicę bąbelkową i aluminiową koronę z gniazdem 75 mm. Ponieważ gniazdo HCZ jest wymienne, możliwe jest zamocowanie różnego rodzaju głowic, takich jak: Manfrotto, Sachtler, czy Miller.

Slide Kamera HST-2 920

 

PODWÓJNE SEKCJE

Podwójna konstrukcja każdej z 3 sekcji zapewnia sztywność i stabilność statywu. Każda z nóg wyposażona zostałą w 2 pokrętła zaciskające, które pozwalają na proste i szybkie ustawienie wysokości, jak również zapobiegają przypadkowemu złożeniu się statywu. Konstrukcja aluminiowych stopek statywu pozwala na pracę nawet na nierównym terenie

Slide Kamera HST-2 920 HST-2 920
 

ROZPÓRKA

Statywy Slide Kamera HST-2 920 wyposażone zostały w przesuwną rozpórkę z 3 pokrętłami pozwalającymi na precyzyjne ustawienie nóg w określonym położeniu. W zestawie znajduje się również klamra, która pozwala na zabezpieczenie nóg podczas transportu. 

Zobacz film prezentujący Slide Kamera HST-2 920

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka