WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Uwaga: dnia 2 maja (wtorek) nasze sklepy stacjonarne będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Digital24

Statyw Telescopic Twin Leg Video Manfrotto MVK502AM-1 + gł. MVH502A

Statyw Telescopic Twin Leg Video Manfrotto MVK502AM-1 + gł. MVH502A

Producent: MANFROTTO Kod towaru: 35168
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Statyw Telescopic Twin Leg Video Manfrotto MVK502AM-1 + gł. MVH502A

Manfrotto MVK502AM-1 to zestaw składający się ze statywu video MVK502AM i głowicy MVH502A. Jest idealnym wyborem dla operatorów filmowych ceniących sobie wygodę i stabilność. MVK502AM jest 2-sekcyjnym, aluminiowym statywem oferującym profesjonalne funkcje, a jednocześnie pozostającym intuicyjnym i przyjaznym w użytkowaniu. Teleskopowe, aluminiowe nogi zapewniają kompaktowe rozmiary i lekkość, a nowy system blokady nóg, centralna rozpórka i gumowe nóżki gwarantują doskonałą sztywność i stabilność.  Manfrotto MVT502AM został specjalnie zaprojektowany dla lustrzanek cyfrowych z możliwością rejestracji video oraz lekkich kamer video wyposażonych w akcesoria takie jak lampy, monitory i mikrofony. Bezproblemu udźwignie sprzęt do 15 kg. Statyw należy do grupy tandemowych statywów video i posiada czaszę mocowania półkuli o średnicy 75 mm (z adapterem 60mm) dla zgodności z profesjonalnymi głowicami video.

Głowica video MVH502A

Głowica video 502A Manfrotto z półkulą poziomującą 75 mm i gniazdem na gwint 3/8" stanowi godnego następcę produkowanej dotąd PRO VIDEO 501HDV. Podobnie jak drugi model z serii 502 Manfrotto (502AH) charakteryzuje się mostową konstrukcją oraz dodatkowymi gniazdami do zamocowania akcesoriów (oświetlenia, monitora, mikrofonów) za pomocą m.in. Magic Arm. Wykonana w całości z aluminium zapewnia sztywność elementów i bezpieczeństwo w czasie pracy. Jej dłuższa płytka przesuwna pozwala w większym zakresie zbalansować ciężar kamery.

 

 głowica mvh502A

 

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ NAWET DO 10 LAT

W naszym sklepie masz pewność, że produkty Manfrotto pochodzą z Polskiej dystrybucji i dzięki temu zyskujesz możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat. Kupując produkt Manfrotto upewnij się, czy ma on na swoim opakowaniu właśnie taką nalepkę jak poniżej. Hologram daje Ci pewność, że produkt jest oryginalny i obejmuje go gwarancja producenta.

Warunki przedłużenia gwarancji

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka