Torba Manfrotto MB CC-197 PL duża na camcordery HDV

Torba Manfrotto MB CC-197 PL duża na camcordery HDV

Producent: MANFROTTO Kod towaru: 22108
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Manfrotto CC 197 z serii Prolight to nowa odsłona jednej z najpopularniejszych toreb na kamerę lub camcorder. Jest to największa z tej serii torba na kamery. Z powodzeniem zmieści się w niej lustrzanka wraz z rigiem i akcesoriami do filmowania. Dzięki super lekkiej technologii oraz zastosowaniu odpowiednich materiałów wzmacniających torba ta oferuje najwyższy poziom ochrony przy zachowaniu najniższej wagi. Główna komora przeznaczona jest na kamerę razem z osprzętem, a dodatkowe akcesoria można schować do bocznej, zewnętrznej kieszeni. Trzy rączki, pasek na ramię i możliwość założenia na wózek sprawiają, że przenoszenie torby jest wygodne i bezpieczne.

torby prolight

Torby fotograficzne

Torby fotograficzne Pro Light Photo łączą w sobie uniwersalność, funkcjonalność i ergonomiczność. Specjalnie zaprojektowana torba pozwala na proste przesunięcie torby do przodu i dostęp do sprzętu w ciągu zaledwie paru sekund, bez potrzeby jej zdejmowania. Seria składa się z plecaków i kaburów różnorodnych rozmiarów, aby sprostać twoim oczekiwaniom.

torby prolight

Torby filmowe

Torby filmowe Pro Light Video zostały wyposażone w zaawansowany system uprzęży, zorganizowane wnętrze i system przegród CPS chroniący wartościowy sprzęt. Seria obejmuje plecaki, torby naramienne oraz rollery.

torby prolight

Akcesoria

Niespodziewana zmiana warunków pogodowych zawsze pozostaje wielkim wyzwaniem. Na szczęście torby serii Pro Light zostały wyposażone w wodoodporny system chroniący twój aparat/kamerę pozwalając na kontynuację pracy, gwarantując jej suchość. Sznurek ściągający zapewnia solidne uszczelnienie wokół twoich dłoni, obiektywów i mikrofonu.

Seria Pro-Light

Torby Manfrotto serii Pro-Light są ergonomicznym rozwiązaniem dla sprzętu łączącym w sobie lekkość konstrukcji, bezpieceństwo,  łatwy i szybko dostęp do sprzętu. Seria została zaprojektowana z myślą o fotografach i filmowcach będących w ciągłym ruchu.

 

torby prolight

System Ochrony CPS

Jedną z głównych zalet jest innowacyjny system ochrony CPS (Camera Protection System).Ten unikalny system został specjalnie zaprojektowany do maksymalnego skupienia ochrony na najbardziej wartościowym sprzęcie znajdującym się w centrum torby. Szczegółowe badania wykazały, że absorbujące siłę uderzenia przegrody CPS wykonane z gąbki gwarantują najwyższy poziom odporności i ochrony.

  • Wyściełana fabrycznie warstwa dla zwiększenia amortyzacji.

  • Gąbka 3D absorbujaca uderzenia.

  • Płytka wzmacniająca

Zobacz nasze torby w akcji !!!

 

Wyposażenie
Możliwość rozmaitego podziału wnętrzatak
rodzaj zamknięciaZamek błyskawiczny / zamknięcie zatrzaskowe
Pasektak
uchwyttak
Informacje ogólne
Kolorczarny / czerwony
Waga (g)2540
Materiał zewnętrznysztuczne włókno
Grupa kolorówczarny
Szerokość (wymiary wewnątrz w cm)66
Głębokość (wymiary wewnętrzne29
Szerokość (wymiary zewnętrzne w cm)70
Wysokość (wymiary zewnętrzne w cm)34
Głębokość (wymiary zewnętrzne w cm)36
Wysokość (wewnątrz cm)26
Rodzaj
TypTorba
główne zastosowanie
główne zastosowaniekamera
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka