Kamera cyfrowa Canon XA25 egzemplarz demonstracyjny*

Kamera cyfrowa Canon XA25 egzemplarz demonstracyjny*

Producent: CANON Kod towaru: 05314
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

Kamera cyfrowa Canon XA25

XA25 jest kamerą  łączącą wysoką jakość obrazu, zapis obrazu w dwóch formatach i wyjście HD-SDI w niewielkiej obudowie. Kamera świetnie sprawdza się przy nagraniach profesjonalnych, a dzięki podczerwieni można nią również nagrywać nocą, co jest bardzo przydatne w nagraniach przyrodniczych.  Kamera nadaje się również do filmowania w sytuacjach wymagających taktu lub w ograniczonej przestrzeni. Jej lekka konstrukcja nie powoduje nadmiernego zmęczenia podczas dłuższego filmowania z dłoni.

Kamera wyposażona jest w szerokokątny obiektyw 26,8 mm kamery XA25 o 20-krotnym zoom'ie oraz stabilizator obrazu niwelujący drgania w 5 kierunkach gwarantując stabilny obraz.  Maksymalny otwór względny wynoszący f/1,8, 8-listkowa przysłona i technologia EDM zapewniają atrakcyjny efekt bokeh.

Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru kamera XA25 umożliwia podgląd obrazu w wysokiej jakości. Kamera posiada ekran dotykowy OLED o rozdzielczości 1,23 mln punktów, który szybko reaguje polecenia użytkownika i zapewnia wyraźniejszy obraz, większy kontrast i lepsze odwzorowanie kolorów niż jego odpowiedniki LCD. Elektroniczny wizjer o przekątnej 0,61 cm (0,24 cala) i rozdzielczości 1,56 mln punktów można przechylać w zakresie 45°, aby ułatwić fotografowanie w różnych pozycjach.

Kamera VIDEO XA25 posiada 2 złącza XLR będące wejściami profesjonalnego sygnału audio. Dzięki nim można nagrywać dźwięk wysokiej jakości w formacie Linear PCM². Łatwo dostępne gniazdo HD-SDI pozwala podłączyć standardowy sprzęt transmisyjny, np. system transmisji satelitarnej.

Nagrany materiał można przesyłać bezprzewodowo za pomocą telefonu, tabletu z systemem iOS lub przez serwer FTP z szybkością do 150 Mb/s. Kamerę można obsługiwać bezprzewodowo za pomocą urządzenia z modułem Wi-Fi — bez dodatkowych aplikacji. Opcjonalny moduł GPS umożliwia rejestrowania informacji o miejscu filmowania.

Dzięki liczbie efektywnych pikseli wynoszącej około 2,91 MP nowa matryca Canon HD CMOS zapewnia niesamowitą jakość obrazu — nawet w słabym oświetleniu — a także wyjątkowy zakres dynamiczny i realistyczne odwzorowanie kolorów.

Kamera wyposażona jest w procesor nowej generacji DIGIC DV 4 dający jeszcze większe możliwości. Filmy w formacie AVCHD można nagrywać z szybkością do 28 Mb/s w rozdzielczości 1080/50P. Dostępny jest też tryb nagrywania MP4, w przypadku którego maks. szybkość i rozdzielczość to odpowiednio 35 Mb/s i 1080/50P. Dostępność dwóch gniazd kart SDXC/SDHC umożliwia jednoczesny zapis wysokiej jakości plików HD i niższej jakości plików MP4, które można łatwiej przesłać. Jest to szczególnie przydatne, gdy trzeba szybko dostarczyć nagrany materiał. W trybach MP4 można nagrywać w przyspieszonym i zwolnionym tempie. 

Najważniejsze korzyści kamery

  • 20-krotny zoom, szerokokątny obiektyw 26,8 mm; 8-listkowa okrągła przysłona

  • Bezprzewodowa regulacja i udostępnianie przez Wi-Fi

  • Możliwość jednoczesnego nagrywania w formatach AVCHD i MP4

  • Matryca Canon HD CMOS PRO, DIGIC DV 4

  • Optyczny, inteligentny stabilizator obrazu

  • Pełna ręczna regulacja

  • Funkcje Instant AF i wykrywania twarzy

  • Elektrostatyczny Ekran dotykowy OLED 8,8 cm

Cechy kluczowe

Canon LEGRIA HF G30

Full HD

Canon LEGRIA HF G30

Obiektyw HD Video

Canon LEGRIA HF G30

Obiektyw szerokokątny

Canon LEGRIA HF G30

20-krotny zoom optyczny

Canon LEGRIA HF G30

Nieporuszone zdjęcia w każdej sytuacji

Canon LEGRIA HF G30

Stabilny obraz w ruchu

Canon LEGRIA HF G30

Znakomita praca w słabym świetle

Canon LEGRIA HF G30

Procesor DIGIC - zaawansowane przetwarzanie

Canon LEGRIA HF G30

Zdalna obsługa i łatwe udostępnianie  przez Wi-Fi

Canon LEGRIA HF G30

8-listkowa okrągła przysłona

Canon LEGRIA HF G30

Nagrywanie w formacie AVCHD (28 Mb/s)

Canon LEGRIA HF G30

Nagrywanie w formacie MP4 (35 Mb/s)

Canon LEGRIA HF G30

Doskonały dźwięk dopasowany do ujęcia

Canon LEGRIA HF G30

Profesjonalny dźwięk

Canon LEGRIA HF G30

Ekran dotykowy LED (dioda organiczna) 8,8 cm

Canon LEGRIA HF G30

Dwa gniazda kart SDXC

Canon LEGRIA HF G30

Szybki autofokus 

     

Seria kamer profesjonalnych

Firma Canon przedstawia kompletną gamę niewielkich, ręcznych, profesjonalnych kamer wideo HD. Kamery te, będące nowymi wyznacznikami jakości i wszechstronności, dostarczają obraz najwyższej jakości dzięki precyzyjnemu procesowi konstrukcji i wiedzy nagromadzonej na przestrzeni ponad 50 lat w pozycji lidera branży. Dzięki niezrównanej reputacji firmy Canon w zakresie obiektywów telewizyjnych HD jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wszystkich profesjonalnych użytkowników.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka