Warsztaty i szkolenia

Fujifilm GFX Show

CYKL SPOTKAŃ - FUJIFILM GFX SHOW

Fujifilm zaprasza fotografów, a także właścicieli i pracowników agencji i studiów fotograficznych na GFX Show. Jest to cykl spotkań prowadzonych przez fotografów Szymona Szcześniaka i Jacka Boneckiego...

POZNAŃ 24.04.2017
Fotografia produktowa warsztaty

WARSZTATY FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ Z JAKUBEM KAŹMIERCZYKIEM

Warsztaty skierowane są do osób, które na co dzień zajmują się przygotowywaniem zdjęć do publikacji w sklepie internetowym lub na aukcje internetowe, a nie do końca wiedzą jak odpowiednio doświetlić fotografowany obiekt, jak w odpowiedni sposób przedstawić jego strukturę, nie umieją zapanować nad światłem i nie wiedzą jakie akcesoria studyjne potrzebują, aby wykonać odpowiednio zdjęcie produktowe. Warsztat skierowany jest również do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią produktową.

POZNAŃ 28.03
WROCŁAW 30.03
Warsztaty fotograficzne dla początkujących

FOTOGRAFIA PRZY KAWIE - WARSZTATY PODSTAW FOTOGRAFII

Warsztaty odbywają się w dwóch turach po 3 godziny. Kurs fotograficzny dedykowany jest do osób zaczynających przygodę z fotografią, na którym nauczysz się robić poprawne, dobre zdjęcia, dokładnie takie jakie chcesz! Zacznij decydować jakie zdjęcie powstanie, naucz się przede wszystkim jak przejąć kontrolę nad swoim aparatem. Dowiesz się do czego służy przysłona i jak się nią posługiwać w sposób odpowiedni, aby uzyskać m.in. piękne portrety swoich bliskich czy cudne krajobrazy z Twoich wakacji. Dowiesz się jaka jest zależność pomiędzy czasem naświetlania, przysłoną, a ISO. Nauczysz się robić zdjęcia pod światło oraz w trudnych warunkach oświetleniowych, tak aby w 100% panować nad kompozycją, którą chcesz uzyskać. Na koniec kursu nauczysz się również jak przygotować wykonane zdjęcia do publikacji w internecie oraz do wydruku..

POZNAŃ 20.03 / 23.03

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka