Zostaw swój sprzęt w komisie

Używany sprzęt fotograficzny komis

W naszym sklepie macie Państwo możliwość pozostawienia swojego starego sprzętu fotograficznego lub filmowego w naszym komisie sprzętu używanego. Teraz nie musisz się zastanawiać ile jest dokładnie wart Twój sprzęt, czy uda Ci się go sprzedać na rynku wtórnym., jak mam wystawić go na seriwsach zewnętrznych. Teraz wystarczy, że przyjdziesz do jednego z naszych sklepów stacjonarnych w Poznaniu lub Wrocławiu, a wycena Twojego sprzętu zostanie dokonana na miejscu.

Jeżeli nie możesz odwiedzić naszych sklepów stacjonarnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami pod numerem telefonu 61 893 64 00, a nasi pracownicy podadzą Tobie orientacyjną cenę za Twój sprzęt. Oczywiście odkupywany przez nas sprzęt musimy zobaczyć fizycznie, dlatego musisz go do nas wysłać fizycznie, aby nasi pracownicy dokonali pełnych oględzin sprzętu i przedstawili Tobie ostateczną wycenę.

MASZ DWIE MOŻLIWOŚCI!

  1. sprzęt może być od razu odkupiony od Ciebie, a Ty otrzymujesz gotówkę!

  2. sprzęt możesz pozostawić w naszym komisie - ta opcja obejmuje między innymi kompletne wykonanie zdjęć produktu, stworzenie opisu oraz wystawienie sprzętu w naszym sklepie w dziale Komis oraz na naszym koncie Allegro.

Końcowa decyzja sklepu czy odkupi sprzęt od razu czy wstawi go do komisu podejmowana jest zawsze indywidualnie.

POZOSTAW UŻYWANY SPRZĘT W ROZLICZENIU

Ile razy łapiemy się na tym, że sprzęt fotograficzny zalega nam w torbie, schowany gdzieś w szafie, a my myślimy o zakupie nowszego aparatu, obiektywu, kupieniu nowej lampy do naszego zestawu fotograficznego.

Teraz jest to bardzo proste! W naszych sklepach masz możliwość zakupić wymarzony sprzęt pozostawiając swój "stary sprzęt" w rozliczeniu. Procedura wyceny jest dokładnie taka sama jak w przypadku pozostawiania sprzętu w naszym komisie, a kwota wyceny sprzętu używanego zostaje odjęta od ceny detalicznej nowego sprzętu.

FAQ ODNOŚNIE KOMISU

1. Jakie dokumenty są potrzebne, aby sprzedać używany sprzęt w sklepie Digital24.pl?

Przy dokonywaniu procedury sprzedaży sprzętu używanego w naszych salonach sporządzana jest zawsze Umowa kupna sprzedaży, w której zawarte są szczegółowe dane sprzedawanego sprzętu (numer seryjny) oraz dane klienta. Do sporządzenia Umowy potrzebny jest dowód osobisty, jeżeli dowód osobisty nie posiada danych o zameldowaniu potrzebny jest dokument potwierdzający adres zameldowania. 

2. Czy muszę posiadać oryginalne opakowanie od mojego sprzętu?

Nie jest to konieczne, aczkolwiek jest to element który na pewno pozytywnie wpływa na dalszą odsprzedaż do klienta.

3. Czy jest możliwość wyceny sprzętu bez konieczności jego przesyłania do sklepu?

Nasi pracownicy są w stanie podać wstępną (przybliżoną) wycenę sprzętu opierając się na danych z rynku wtórnego, jednak trzeba mieć to na uwadze, że zawsze ostateczna wycena odbywa się po dostarczeniu fizycznym sprzętu do jednego z naszych sklepów w Poznaniu lub Wrocławiu, ponieważ sprzęt jest poddawany weryfikacji przez serwis. 

 

Zobacz co aktualnie znajduje się w komisie

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij poniższy formularz.

Wydarzenie Skontaktuj się z nami! Uzupełnij pola, które dotyczą Ciebie.
Podaj model aparatu (jeżeli jest więcej wpisz je po przecinku)
Podaj model obiektywu (jeżeli jest więcej wpisz je po przecinku)
Podaj dodatkowe akcesoria (jeżeli jest więcej wpisz je po przecinku)
Jaką opcją pozostawienia sprzętu jesteś zainteresowany?
Czy jesteś w stanie podjechać ze sprzętem do jednego z naszych salonów?
Podaj swój adres e-mail (w celu kontaktu)
Podaj numer telefonu (w celu kontaktu)

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka