Pro Partner Canon

Gwarancja leganego sprzętu fotograficznego i filmowego - Canon Pro Partner

Sklep Digital24.pl od 2008 roku posiada status Pro Partnera firmy Canon. Jest to tytuł, który jest przyznawany przez firmę Canon tylko i wyłącznie wybranym sklepom, które gwarantują fachową i kompetentną obsługę klienta na najwyższym poziomie. Ten tytuł gwarantuje Tobie również 100% pewność, że produkty które u nas zakupisz są na gwarancji firmy Canon, która jest realizowana na terenie Europy. Nie są to produkty z rynku wtórnego, czy sprowadzana z poza UE, których gwarancja nie może być realizowana na terenie Europy. Poniżej znajdziesz pełne informacje odnośnie gwarancji realizowanej przez firmę Canon.

Dodatkowo dzięki temu, że sklep Digital24.pl posiada status Canon Pro Partnera masz również dostęp do selektywnych produktów, które dostępne są tylko u nielicznych autoryzowanych sprzedawców m.in. aparaty (EOS 1DX Mark II, EOS 5Ds, EOS 5Ds R, EOS 7D Mark II, EOS 6D), seria produktów Canon Cinema (EOS C100 Mark II, C300, Canon Prime Lens) oraz wiele innych.

Dodatkowe korzyści dla klienta dokonującego zakup w sklepie Digital24.pl 

  1. Możliwość przetestowania sprzętu na miejscu w sklepie przed dokonaniem zakupu. 
  2. Jest możliwość wypożyczenia wybranych modeli.
  3. Możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach, prezentacjach organizowanych wspólnie przez sklep Digital24.pl i firmę Canon
Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami 61 893 64 00 lub kontakt@digital24.pl

Serwis Canon Polska

Naprawy swojego sprzętu Canon polecamy wykonać tylko i wyłącznie w autoryzowanym serwisie. Dzięki naprawie w autoryzowanym serwisie masz gwarancję, że części użyte przy naprawie są oryginalne, nowe, a cała naprawa odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów serwisowych wymaganych przez firmę Canon. 

Zapoznaj się z warunkami serwisowymi oraz znajdź autoryzowany punkt serwisowy Canon

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

PFR - Polski Fundusz Rozwoju
Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego “Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju
dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR S.A.

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.