Wypożyczalnia sprzętu foto i filmowego

Potrzebujesz dodatkowy sprzęt, aby wykonać swoje zlecenie? Chcesz przetestować sprzęt foto przed zakupem? Wypożyczalnia sprzętu foto i video sklepu Digital24.pl to idealne miejsce!

W naszej wypożyczalni foto - video przygotowaliśmy dla Państwa szereg produktów z działu foto i video, które są jednymi z najbardziej popularnych produktów na rynku. Cała lista została posegregowana według kategorii producenta, ale również ze względu na profil produktu. Dodatkowo macie Państwo wyjaśnione jakie dokładnie dokumenty wymagane są przy wypożyczeniu sprzętu fotograficznego i filmowego w naszej wypożyczalni.

Warunki wypożyczalni Digital24

  • Preferencyjne ceny

  • Minimum formalności

  • Duża dostępność sprzętu fotograficznego i filmowego 

  • Zwrot nawet do 100% kosztów wypożyczenia przy zakupie wypożyczonego sprzętu w sklepie Digital24.pl Maksymalny koszt zwrotu równa się 3 dniowemu kosztowi wypożyczenia sprzętu. Zakupu nowego sprzętu należy dokonać w ciągu 7 dni od dnia zwrotu sprzętu do wypożyczalni. Po tym terminie nie będzie brany pod uwagę możliwy rabat. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Dla klientów, którzy często korzystają z naszej wypożyczalni mamy program lojalnościowy, który daje im możliwość wypożyczenia sprzętu na preferencyjnych warunkach cenowych, nawet do 20% rabatu. Więcej informacji uzyskasz w sklepie - spytaj swojego sprzedawcy!

Jak wypożyczyć sprzęt?

  • Po dokonaniu wyboru sprzętu, który Cię interesuje wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się ze sklepem pod numere telefonicznym 61 893 64 00 bądź mailowo kontakt@digital24.pl w celu potwierdzenia dostępności, terminu, miejsca odbioru lub wstępnej rezerwacji.

Co jest wymagane, aby wypożyczyć sprzęt?

  1. Dowód osobisty oraz drugi dokument ze zdjęciem (np. prawo jazdy, paszport). Jeden z dokumentów musi posiadać adres zameldowania. Wypożyczenie zawsze jest na osobę prywatną, jednak po zdaniu wypożyczenia jest możliwość wystawienia faktury na firmę.

  2. Wpłacenie kaucji - gotówką w placówce sklepu lub kartą płatniczą/kredytową. Kaucja jest zwracany po zdaniu sprzętu, pomniejszona o wartość wypożyczenia, chyba że okres wypożyczenia był dłuższy od wartości wpłaconej kaucji wtedy klient musi dopłacić różnicę.

  3. Podpisanie umowy wynajęcia w placówce sklepu. (Jeżeli jest to wysyłka, dokumenty trzeba podpisać przy kurierze).

Wypożyczenie sprzętu na weekend

Sklep Digital24 w weekend jest nieczynny, dlatego wypożyczenia są możliwe tylko od poniedziałku do piątku. Wypożyczenia, które odbywają się w piątek po godzinie 15:00 i zwrot następuje po weekendzie w poniedziełaek do godziny 12:00 liczone są jako 1,5 doby. 

Przejdź do strony www.wypozyczalnia.digital24.pl

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

PFR - Polski Fundusz Rozwoju
Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego “Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju
dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR S.A.

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.