Aparat cyfrowy Sony DSC-HX90V

Aparat cyfrowy Sony DSC-HX90V

Producent: SONY Kod towaru: 34319
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA: 18.2MP EXMOR™ R CMOS

ELEKTRONICZNY WIZJER 

FILMY FULL HD 1080/60P AVCHD/XAVC S 

SZEROKI WYBÓR KREATYWNYCH APLIKACJI

WIFI, NFC ORAZ GPS

DKOMPAKTOWY APARAT Z 30X ZOOMEM OPTYCZNYM

Cyber-shot DSC-HX90V to aparat cyfrowy marki Sony wyposażony w matrycę 18.2MP BSI Exmor R CMOS i optyczny zoom 30x. W połączeniu z procesorem graficznym BIONZ X matryca oferuje bogate w szczegóły zdjęcia z szybkim autofocusem. Ogniskowa 24-720 mm obiektywu Zeiss Vario-Sonnar sprawdza się w każdej sytuacji obejmując zakres od szerokiego kąta po teleobiektyw. W dodatku 60x zoom cyfrowy pozwala na 2-krotne większe powiększenie w porównaniu do zoom'u optycznego. Elektroniczny wizjer A 638k-dot OLED pozwala na wygodne fotografowanie z poziomu oczu, a odchylany o 180° wyświetlacz LCD 3.0" 921k-dot LCD umożliwia pracę pod nietypowymi kątami. Aparat cyfrowy HX90V obsługuje nagrywanie filmów w jakości Full HD 1080p 60p, 60i, oraz 24p. Zarówno tryb fotograficzny oraz filmowania wspierany jest optyczną stabilizacją obrazu Optical SteadyShot Hybrid redukującą drgania i rozmycia nawet przy większych wartościach ogniskowej. Łączność Wi-Fi pozwala na natychmiastowy transfer materiałów na komputer,  smartfon lub tablet, a dzięki GPS będziesz wiedział w którym dokładnie miejscu było wykonywane dane zdjęcie lub film. W celu ułatwienia i przyspieszenia obsługi, aparat Sony DSC-HX90V wyposażono w programowalny pierścień na obiektywie do którego można przypisać ręczne ustawianie ostrości, powiększania oraz wiele innych funkcji. 

Aparat cyfrowy Sony DSC-HX90V

APLIKACJE PLAY MEMORIES CAMERA

Dzięki aplikacją PlayMemories Camera stworzyć kreatywne i zachwycające materiały. Ich oprogramowanie pozwala m.in. na: wykonywanie zdjęć z wielokrotną ekspozycją, kręcenie time lapsów, light shaft'ów i nie tylko.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE DZIAŁANIE JEDNEJ Z APLIKACJI "MOTION SHOT"

TWÓRZ I UDOSTĘPNIAJ – WIFI, NFC, GPS

Dzięki łączności Wi-Fi oraz NFC możliwe jest połączenie aparatu ze smartfonem i udostępnianie materiałów na popularnych portalach społecznościowych, dzięki funkcji tagowania oraz modułowi GPS, wszelkie wykonane zdjęcia oraz filmy wideo będą oznaczane w trakcie Twojej podróży. Po sparowaniu urządzenia możliwe jest również zdalne sterowanie aparatem.

Aparat cyfrowy Sony DSC-HX90V

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka