EIZO Monitor LCD 24" CS2420-BK z licencją ColorNavigator

EIZO Monitor LCD 24" CS2420-BK z licencją ColorNavigator

Producent: EIZO Kod towaru: 74738
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA IPS 24,1"

ROZDZIELCZOŚC 1920 x 1200 (16:10)

ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW: ADOBRE RGB 99%

SZEROKIE KĄTY WIDZENIA: 178° PIONOWO I POZIOMO

CZAS REAKCJI: 15 ms

KONTRAST 1000:1

JASNOŚĆ 350 cd/m²

WEJŚCIA: DVI-D, DISPLAYPORT, HDMI

OPROGRAMOWANIE COLORNAVIGATOR 6

DLA HOBBYSTÓW I PROFESJONALISTÓW

EIZO CS2420 to profesjonalny monitor graficzny świetnie sprawdzający się przy tworzeniu i edytowaniu zdjęc, ilustracji i innych prac graficznych. Znakomicie nadaje się do pracy w studiu fotograficznym przy fotografowaniu oraz postprodukcji. W cenie monitora zawarte jest również oprogramowanie ColorNavigtor 6. Naturalna rozdzielczość 24,1-calowej matrycy IPS wynosi 1920 x 1200 pikseli (format 16:10). Jasność na poziomie 350 cd/m² oraz kontrast 1000:1 gwarantują wyraźny obraz o żywych barwach. Krótki czas reakcji wynoszący 15 ms (gray-to-gray) zapewnia komfort pracy. Monitor wyświetla aż 99% przestrzeni kolorów Adobe RGB.

 

PEŁNA KONTROLA KOLORÓW

CS2420 posiada wyjątkowo szeroki zakres kolorów i odtwarza aż 99% przestrzeni Adobe RGB. Dzięki temu barwy są wyświetlane poprawnie, wiernie odwzorowując ich głęboki lub żywy charakter. Tak spektakularne osiągi pozostawiają w tyle monitory obsługujące przestrzeń kolorów sRGB. EIZO CS2420 posiada fabrycznie regulowaną krzywą gamma dla kolorów podstawowych w zakresie od 0 do 255 odcienia, co gwarantuje płynne stopniowanie barw. Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer) problem wahania jasności i chromatyczności w różnych obszarach ekrany został całkowicie usunięty, a wpływ temperatury otoczenia na temperaturę kolorów i jasność ekranu znacząco zniwelowany - obraz jest wyświetlany stabilnie i bez zakłóceń. W cenie monitora znajduje się oprogramowanie ColorNavigator 6, które znacząco ułatwia szybką kalibrację. Program współpracuje z większością urządzeń kalibrujących producentów takich jak na przykład X-Rite, DataColor i innych. Najnowsza wersja ColorNavigator dostępna jest zawsze na stronie www.eizo.com. Więcej o programie na stronie producenta.

 

SZEROKIE KĄTY WIDZENIA

24,1-calowa matryca IPS EIZO CS2420 posiada szerokie kąty widzenia wynoszące 178° w pionie i poziomie. Na monitor można spoglądać z różnych pozycji, a zmiana kolorów i kontrastu jest niemalże niezauważalna. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w trakcie wykonywania projektów grupowych, których istotnym elementem jest konsultowanie przebiegu pracy.

 


 

ELEGANCKI DESIGN

EIZO CS 2420 posiada niezwykle cienkie ramki, które nie rzucają się w oczy i pomagają skupić wzrok na ekranie, dzięki czemu komfort pracy jest odczuwalnie większy w porównaniu z monitorami o szerszych ramkach. Standardowe przyciski zastąpiono wygodnymi przyciskami elektrostatycznymi umieszczonymi na przodzie monitora. Dla łatwiejszego transportu ekranu z miejsca na miejsce na tyle obudowy umieszczono specjalną rączkę.

 

ERGONOMIA UŻYTKOWANIA

CS2420 wyposażono w antyodblaskowy panel IPS gwarantujący najwyższej jakości widoczność obrazu. Technologia przyciemniania i niwelowania migotania niweluje problem zmęczonych oczu, pozwalając na bardziej komfortową pracę. Opcjonalny kaptur zapobiegający odbijaniu się światła zewnętrznego od powierzhni ekranu jest prosty i szybki w montażu dzięki mocowaniu magnetycznemu.

 

DOSTOSOWANY DO POTRZEB

Stopka CS2420 posiada szeroki zakres regulacji, umożliwiający ustawienie odpowiedniej wysokości i nachylenia monitora oraz przejście z trybu pejzażowego w portretowy.

Monitor posiada wszystkie niezbędne złącza DVI-D, HDMI i DisplayPort obsługujące różne typy kart graficznych. Wejscie HDMI pozwala na bezpośrednie podłączenie aparatu cyfrowego. Z boku obudowy znajdują się trzy porty USB 3.0.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka