EIZO Monitor LCD 27" CS2730-BK + licencja CN

EIZO Monitor LCD 27" CS2730-BK + licencja CN

Producent: EIZO Kod towaru: 74740
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

MATRYCA IPS 27"

ROZDZIELCZOŚĆ 2560 x 1440 (16:9)

SZEROKIE KĄTY WIDZENIA 178° W PIONIE I POZIOMIE

JASNOŚĆ 350 cd/m²

KONTRAST 1000:1

CZAS REAKCJI 10 ms

ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW: 99% ADOBE RGB

WEJŚCIA: DVI-D, DISPLAYPORT, HDMI

OPROGRAMOWANIE COLORNAVIGATOR 6

DLA HOBBYSTÓW I PROFESJONALISTÓW

EIZO CS2730 to profesjonalny monitor graficzny świetnie sprawdzający się przy tworzeniu i edytowaniu zdjęc, ilustracji i innych prac graficznych. Znakomicie nadaje się do pracy w studiu fotograficznym przy fotografowaniu oraz postprodukcji. W cenie monitora zawarte jest również oprogramowanie ColorNavigtor 6. Naturalna rozdzielczość 27-calowej matrycy IPS wynosi 2560 x 1440 pikseli (format 16:9). Jasność na poziomie 350 cd/m² oraz kontrast 1000:1 gwarantują wyraźny obraz o żywych barwach. Krótki czas reakcji wynoszący 10 ms (gray-to-gray) zapewnia komfort pracy. Monitor wyświetla aż 99% przestrzeni kolorów Adobe RGB.

 

 

WIĘKSZY ZNACZY LEPSZY

Duża 27-calowa matryca o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli zastosowana w konstrukcji EIZO CS2730 pozwala na wyświetlenie dwukrotnie większej liczby pikseli niż ekrany 1280 x 1024 i o 60% więcej pikseli niż matryce 1920 x 1200. Tak duża przestrzeń pozwala na pracę nad wieloma ilustracjami jednocześnie lub na korzystanie z kilku palet narzędzi lub aplikacji bez potrzeby przełączania się między poszczególnymi oknami, co zwiększa komfort pracy oraz przyspiesza działanie, pozwalając zaoszczędzić cenny czas.

 

PEŁNA KONTROLA KOLORÓW

CS2730 posiada wyjątkowo szeroki zakres kolorów i odtwarza aż 99% przestrzeni Adobe RGB. Dzięki temu barwy są wyświetlane poprawnie, wiernie odwzorowując ich głęboki lub żywy charakter. Tak spektakularne osiągi pozostawiają w tyle monitory obsługujące przestrzeń kolorów sRGB. EIZO CS2730 posiada fabrycznie regulowaną krzywą gamma dla kolorów podstawowych w zakresie od 0 do 255 odcienia, co gwarantuje płynne stopniowanie barw. Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer) problem wahania jasności i chromatyczności w różnych obszarach ekrany został całkowicie usunięty, a wpływ temperatury otoczenia na temperaturę kolorów i jasność ekranu znacząco zniwelowany - obraz jest wyświetlany stabilnie i bez zakłóceń. W cenie monitora znajduje się oprogramowanie ColorNavigator 6, które znacząco ułatwia szybką kalibrację. Program współpracuje z większością urządzeń kalibrujących producentów takich jak na przykład X-Rite, DataColor i innych. Najnowsza wersja ColorNavigator dostępna jest zawsze na stronie http://www.eizoglobal.com/. Więcej o programie na stronie producenta.

 

SZEROKIE KĄTY WIDZENIA

27-calowa matryca IPS EIZO CS2730 posiada szerokie kąty widzenia wynoszące 178° w pionie i poziomie. Na monitor można spoglądać z różnych pozycji, a zmiana kolorów i kontrastu jest niemalże niezauważalna. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w trakcie wykonywania projektów grupowych, których istotnym elementem jest konsultowanie przebiegu pracy.

 


 

ELEGANCKI DESIGN

EIZO CS 2730 posiada niezwykle cienkie ramki, które nie rzucają się w oczy i pomagają skupić wzrok na ekranie, dzięki czemu komfort pracy jest odczuwalnie większy w porównaniu z monitorami o szerszych ramkach. Standardowe przyciski zastąpiono wygodnymi przyciskami elektrostatycznymi umieszczonymi na przodzie monitora. Dla łatwiejszego transportu ekranu z miejsca na miejsce na tyle obudowy umieszczono specjalną rączkę.

 

 

ERGONOMIA UŻYTKOWANIA

CS2730 wyposażono w antyodblaskowy panel IPS gwarantujący najwyższej jakości widoczność obrazu. Technologia przyciemniania i niwelowania migotania niweluje problem zmęczonych oczu, pozwalając na bardziej komfortową pracę. Opcjonalny kaptur zapobiegający odbijaniu się światła zewnętrznego od powierzhni ekranu jest prosty i szybki w montażu dzięki mocowaniu magnetycznemu.

 

DOSTOSOWANY DO POTRZEB

Stopka CS2730 posiada szeroki zakres regulacji, umożliwiający ustawienie odpowiedniej wysokości i nachylenia monitora oraz przejście z trybu pejzażowego w portretowy.

Monitor posiada wszystkie niezbędne złącza DVI-D, HDMI i DisplayPort obsługujące różne typy kart graficznych. Wejscie HDMI pozwala na bezpośrednie podłączenie aparatu cyfrowego. Dwa porty USB upstream umożliwiają jednoczesne podłączenie dwóch komputerów. Z boku obudowy znajdują się trzy porty USB 3.0.

Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka