Statyw Manfrotto Mini Pro 3 sekcyjny MT190CXPRO3 (karbon)

Statyw Manfrotto Mini Pro 3 sekcyjny MT190CXPRO3 (karbon)

Producent: MANFROTTO Kod towaru: 22298
Zamówienia telefoniczne
Zamów rozmowę z konsultantem lub złóż zamówienie telefonicznie

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

TRÓJSEKCYJNE KARBONOWE NOGI

SZYBKI SYSTEM BLOKADY QPL

WYSOKA SZTYWNOŚĆ PRZY ZACHOWANIU NIEWIELKIEJ WAGI

4 STOPNIE REGULACJI KĄTA ROZSTAWU NÓG

MECHANIZM 90° USTAWIENIA KOLUMNY ŚRODKOWEJ

GNIAZDO EASY LINK DO PRZYMOCOWYWANIA AKCESORIÓW FOTO I WIDEO

LEKKA, WYTRZYMAŁA I STABILNA KONSTRUKCJA

GWARANCJA DO 10 LAT

Statyw Manfrotto MINI PRO Carbon, 3 sekcyjny MT190CXPRO3

Nowy statyw MT190 to młodszy brat jednego z najpopularniejszych statywów na rynku – znanego wszystkim: 190XPROB. Zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy i bardziej kompaktowy.

Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.

Quick Power Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!

Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!

Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!

Obrotowa poziomica – W nowym modelu przymocowana jest do kolumny w taki sposób, że możemy ją dowolnie obracać. Dzięki temu nigdy nie jest przysłonięta przez aparat.

Czterostopniowa blokada rozstawu nóg – Pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 9 cm od podłoża !

Seria 190

Manfrotto MT190 to unikalny statyw, który zapewnia większą zwartość i łatwość w transportowaniu. Oferuje ona ustawienia ultra-uniwersalne, które sprawiają, że łatwiej uwolnić wyobraźnię i kreatywność każdego fotografa.

Rozbudowane możliwości

W serii 190X możemy zamienić statyw w mobilne studio. Jarzmo statywu 190X zostało wyposażone w złącze Easy Link do zamocowania akcesoriów foto lub wideo takich jak lampy LED, lampy błyskowe, reflektory lub inne elementy wyposażenia - co pozwala nam nam rozszerzyć możliwości fotografowania.

Innowacyjny system - One-Finger Action

Dzięki innowacyjnemu systemowi zastosowanemu w serii 190 za pomocą jednego palca możemy przechylić bez demontażu pionową kolumnę razem z aparatem i głowicą do pozycji poziomej, co daje nam dużą elastyczność w fotografowaniu i pracy.

Kreatywne ustawienia

Jedną z kluczowych cech statywu 190X jest adapter niskiego położenia, który pozwala na dużą kreatywność podczas fotografowania. Po umieszczeniu w jarzmie statywu w połączeniu z czterema kątami nachylenia nóg statywu, pozwala na osiągnięcie bardzo niskiej pozycji.

Manfrotto 190XPRO Manfrotto 190XPRO Manfrotto 190XPRO

Poznaj bliżej serię Manfrotto 190

Manfrotto 190 

Manfrotto 190

 

PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ NAWET DO 10 LAT

W naszym sklepie masz pewność, że produkty Manfrotto pochodzą z Polskiej dystrybucji i dzięki temu zyskujesz możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat. Kupując produkt Manfrotto upewnij się, czy ma on na swoim opakowaniu właśnie taką nalepkę jak poniżej. Hologram daje Ci pewność, że produkt jest oryginalny i obejmuje go gwarancja producenta.

Warunki przedłużenia gwarancji

Wyposażenie
Poziomicatak
Informacje ogólne
Kolorczarny
Waga (kg)1,6
Rodzaj
Statyw jednonożnynie
Statyw uniwersalnytak
Statyw stołowynie
Statywy innenie
Typ statywustatiw na trzech nogach
Charakterystyka
MateriałKarbon
Wymiary spakowanej szt. (cm)61,0
Maks. ładunek (kg)7,0
maxymlna wysokość pracy (cm)160,0
minimalna wysokość pracy (cm)9,0
Max. wysokość bez wyciągu (cm)135,0
max. średnica nóg statywu (mm)25
ilość segmentów3
Brak komentarzy.
Ocena*:

Agencja interaktywna [ti] Powered by 2ClickShop koncept: ominia consulting

Dotacje na innowacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka